Görüşleriniz

Görüşleriniz için 12 cevap

 1. Berfu Arslan Ağırsoy der ki:

  Değerli Sempozyum Emekçileri,

  Artık en değerli şey "zaman"… Hele hafta sonu bu değer ikiye katlanıyor. Zamanımı vermekten hiç üzüntü duymadığım, keyifli, verimli ve yaratılan poziitif ortamın herkesi sardığı bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyorum.

  Sevgiler

   

 2. kevser müezzinoğlu der ki:

  İlk defa katıldığım bu sempozyumda çok eğlendim ve çok faydalı buldum. Seneye de arkadaşlarıma tavsiye edeceğim ve mutlaka katılacağım bir sempozyum. Hersey için çok teşekkürler.

 3. nilgün der ki:

  Etkinlik de herşey güzel tasarlanmıştı ancak tek günlük ve eşzamanlı atölyeler olduğundan bir atölyeye katılırken diğer farklı bir atölyede aklımız kalıyor. Keşke 2 güne yayılsa ve bir gün birine, diğer gün de istediğimiz 2. atölyeye katılma imkanı bulabilseydik. Bir de atölyelere ayrılan süre belki biraz daha fazla olmalı ya da kişi sayısı uygulama ağırlıklı atölyelerde daha az olmalı. Çünkü uygulama yapmaya yeterli zaman kalmadığından hızlı geçmek durumunda kalınabiliyor bu da içerik açısından oldukça zengin olan bir atölyede uygulamanın eksik kalmasına neden oluyor. 

 4. EYLEM SARIKAYA der ki:

  Organizasyon çok başarılıydı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 5. CANSU ÖZKAN der ki:

  Tek kelimeyle kusursuz bir organizasyondu. 

 6. Neslihan Öztürk der ki:

  Yaratıcı Drama Sempozyumuna 3. defa katıldım.Organizasyon,hazırlıklar ve başvuru sırasındaki ilgi ve zamanında geri dönüşler kusursuzdu.Çok isteyerek katıldığım Kerem hocanın atölye çalışması teknik anlamda çok verimli geçti.Ancak çalışma etkinliklerle de zenginleştirilseydi(sanırım zamanın da etkisi oldu)çok daha iyi olacaktı.Yaratıcı Dramayla içiçe olduğumuz güzel bir gün yaşattığınız için teşekkürler…. 

 7. Ceren Baran der ki:

  Merhabalar; 

  Ilk defa böyle bir organizasyonda bulunuyorum. Sabah güler yüzle karşılanmam, verilen ikramlar, saat konusunda hassas davranılması, herkes ile teker teker ilgilenilmesi, kitap standlarının olması… Daha bir çok yazabiliceğim güzle şey vardı. Çok çok teşekkür ederim. Dilerim bir daha ki sene de aranızda olabilirim. Tek üzüldüğüm şey; iki atölyeye birden girememiş olmamdı. Olsun seneye inşallah… Her şey için tekrar teşekkür ederim.

 8. Songül Bozacı der ki:

  Uzun zamandır atölyesine katılmak istiyordum Damla Kukul'un  ve sonunda katılabildim.. Atölye katılımcıları ile paylaşımda olması, süreci anlatma tarzı, o hiç sevilmeyen 'ben liderim sizden iyi bilirim' tavrından hiç eser bulunmaması ile tüm katılımcıların gönlünü en baştan kazandı. Atölye katılımcıları ile tek tek ilgilenmesi ve Kukla'larımız için yoğun bir ön hazırlık yapmış olması, birikimi, liderliği ve güler yüzlülüğü ile şahane bir atölye ortaya çıkartmış olmasından dolayı tekrardan kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca Drama Köprüsü Sempozyumu organize ederek eğitimcileri geliştiren atölyeleri bizlerle buluşturan tüm ekibe sevgiler …

 9. Mehtap kara der ki:

  Böyle organizasyonlarda hiç hoşlanmam Cunku tum gün kırmızı ile kaplanmış koltuklarda oturup not almak zorunda kalırım.
  Bu ise farklıydı tüm gün eğlenerek öğrenerek vakit geçirmek beni çok mutlu etti.
  emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 10. Aliye Duman der ki:

  Sempozyuma katılma şansını yakaladığım için çok mutluyum. Sabah, değerli yaratıcı drama eğitmeni Burçak Karaboğa Güney'in atölyesine katıldım ve çok memnun kaldım. Öğleden sonra Yuvarlak masa toplantısında öncelikle İnci San ve Hafize Güner'in ve diğer tecrübeli uzman yaratıcı drama eğitmenlerinin değerli fikirlerinden, tecrübelerinden yararlanma imkanı buldum. Bu güzel sempozyum için öncelikle Hafize Güner ve İnci San'a,  tüm emeği geçenlere, Şişli Terakki Eğitim Kurumuna çok teşekkür ederim.

  Sevgiler…

  Aliye Duman

 11. SONGÜL IRMAK der ki:

  MERHABALAR

  İLK DEFA KATILMIŞ OLDUĞUM BU ORGANİZASYONDAN KEYİFLİ BİR ŞEKİLDE AYRILDIM.ANAOKUL ÖĞRETMENİ OLARAK OYUNLA ÖĞRENMENİN NE DEMEK OLDUĞUNU YAŞAYARAK ANLADIM 🙂

  BEDEN VE SES ATÖLYESİNDE OLDUĞUM İÇİN VE BİZE KEYİFLİ SAATLER GEÇİRTEN HOCAMIZA ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 12. Tarkan Çuhacı der ki:

  İlk defa katıldığım bu başarılı sempozyum için emeği geçen herkesi kutluyorum. Çok pozitif, Drama ve Sanat dolu güzel bir gün geçirdim.Yeni arkadaşlar edindim. 

  Arkadaşların da belirttiği gibi istediğimiz diğer atölyelere de katılmak isterdim. Kukla, okul öncesi drama özellikle girmek istediğim atölyelerdi. Sempozyumu 3 güne çıkarıp istasyon çalışması şeklinde katılımcıların bütün atolyelere girmesi sağlanmalı. Bunu özellikle rica ediyorum.

  Bundan sonra takdir ederseniz sürekli katılacağım. 

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir